Apie "Tavo Kalbų Akademija" | Profesionalūs užsienio kalbos kursai Vilniuje
14
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Apie mus

Kalbų mokykla – tai naujų žinių šaltinis. Mūsų tikslas paversti kalbos mokymąsi įdomia ir naudinga patirtimi, bei suteikti mūsų mokiniams kuo geresnį pagrindą ir tobulėjimo galimybes. Juk kalbų mokėjimas visada buvo durimis į platųjį pasaulį, tai nepasikeitė ir dabar.

Taip pat užsiimame vertimais žodžiu ir raštu: iš/į lietuvių, anglų, norvegų, suomių, švedų, lenkų, rusų kalbų.

Paslaugos

Darbdaviai vis dažniau ieško darbuotojų mokančių daugiau užsienio kalbų. Mes jungiame teoriją ir praktiką. Standartinis kalbos kursas tai ne tik gramatikos ir žodžių mokymasis, bene daugiausia dėmesio skiriama lavinti kalbėjimo įgūdžius, kad mokiniai mokėtų susikalbėti įvairiose, spontaniškose situacijose. Norėdami užtikrinti aukščiausio lygio mokymąsi siūlome geriausią kalbėjimo paketą. Užsiėmimų metu naudojame ne tik vadovėlių medžiagą, bet ir informaciją iš interneto, televizijos ir laikraščių, kad mokiniai gautų kuo daugiau praktinių žinių. Mes dirbame su talentingais, patyrusiais dėstytojais, kurie gerai išmano savo dėstomą dalyką. Po kiekvieno kurso baigimo išduodamas pažymėjimas patvirtinantis Jūsų žinias.

 

Individualūs kursai

 

Kursai vyksta taip, kaip norite Jūs! Organizuojamos individualios pamokos Jums patogiu metu, susitikimai vyksta Kalbų mokykloje arba nuotoliniu būdu per Skype programą. Paskaitos trukmė – 1,5 val. (2 akademinės valandos). Dėl paskaitų kiekio susitariama individualiai, atsižvelgus į Jūsų poreikius.

 

Mokymasis grupėse

 

Mes atsižvelgiame į vis augantį poreikį mokytis norvegų ir kitų skandinavų kalbų. A1 lygio kursai – pagrindų įsisavinimas, tam užtenka vieno semestro. Norintiems pagilinti savo žinias siūlome A2 lygį. O tie, kas ketina laisvai užmegzti pokalbį, gali prisijungti prie B1 ir B2 lygio. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, po 1,5 val. (2 akademinės valandos). Dėstome tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 

Kursai įmonėms

 

Įmonėms organizuojami grupiniai kursai arba individualūs užsiėmimai. Tokiais atvejais daugiau dėmesio skiriame įmonės veiklos specifikai. Padedame pasiruošti pvz.deryboms su partneriais.  Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, po 1,5 val. (2 akademinės valandos).

Apie mus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean volutpat lacus eget massa placerat venenatis. Morbi turpis enim, pharetra at dui et, faucibus pulvinar erat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris urna lorem, ornare sit amet nulla sed, rhoncus gravida risus. Quisque metus elit, tempus in imperdiet eu, lacinia et tortor.