Profesionalūs užsienio kalbos kursai Vilniuje | Tavo Kalbų Akademija
16
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Anglų kalbos mokymas

Pradėk mokytis anglų kalbos jau dabar o mes tau padėsime! Juk anglų kalba reikalingas visur: keliaujant, darbe ar ieškant naujų draugų!

Norvegų kalbos mokymas

Norvegų kalba – tai nėra pauksčių kalba. Mes žinome, kaip greitai ir smagiai ją išmokti! Mokykis įdomiuose, dinamiškuose kalbos kursuose su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais lektoriais!

Švedų kalbos mokymas

Nori išmokti švedų kalbą? Mokykis jos čia ir dabar su mumis, nes tai paprasčiau nei gali atrodyti! Švedų kalba padės Jums įsitvirtinti profesiniame gyvenime.  Šios kalbos mokėjimas atvers..

Danų kalbos mokymas

Danai labai vertina pastangas pramokti jų kalba. Todėl mūsų kalbos kursuose galėsite lavinti tai ką išmokote arba pradėti viską nuo nulio. Taip pat Jūsų kelionė ar pasibuvomas Danijoje bu..

Rusų kalbos mokymas

Mokėjimas susikalbėti rusų kalba atvers Jums daugiau galimybių ne tik keliaujat, bet ieškant kitų galimybių. Juk ši kalba yra oficiali kalba daugiau nei 300 milijonų žmonių visame pasaulyje!

Suomių kalbos mokymas

Jeigu norite naujų iššūkių – suomių kalba puikiai tam tinka! Tobulėkite ir padidinsite savo galimybes rasti savo svajonių darbą! Su mumis mokytis kalbų yra smagu!